Svētki Viedajā ciemā

Lai rosinātu vietējās kopienas iedzīvotājus un lauku attīstības entuziastus ģenerēt idejas un smelties iedvesmu jauniem darbiem, Jaunlutriņu attīstības biedrība ar nopietnu Saldus novada pašvaldības finansiālu atbalstu 2020.gada 16.augustā rīko Svētkus Viedajā ciemā.

Galvenais notikums – Maestro Raimonda Paula koncerts Jaunlutriņu Tautas namā, kur, starp citu, Maestro sniedza koncertu pirms 46 gadiem, kolhoza “Komunārs” 25 gadu jubilejā. Skolas atjaunošanas un Viedā ciema projektu dalībnieki un atbalstītāji koncertu skatīsies Tautas nama zālē, bet visi citi viesi – uz lielā ekrāna Jaunmuižas parkā pie skolas. Ieteicams ņemt līdzi savu sēdeklīti.

Lai apliecinātu faktu, ka Latvijas tauta jau vairāk nekā 50 gadus ĻOTI MĪL MAESTRO, aicinām visus Raimonda Paula mūzikas cienītājus atrast bēniņos vai skapjos noliktās skaņuplates un nodot izstādei. Plašu savākšana notiek Kapelleru namā un visu pagastu bibliotēkās. Pēc izstādes, protams, savu īpašumu varēs dabūt atpakaļ, ja uz plates vāka būs norādīts vārds, uzvārds un tālruņa numurs.

Svētkos mīļi gaidīti ne tikai Šķēdes un Jaunlutriņu pagastu iedzīvotāji, bet arī visi Jaunlutriņu skolas absolventi un ikviens, kuram patīk vietējo lauku kopienu vienkāršība un dzīvesprieks!

*

*

Ilze Kļava 05.08.2020 20:26:31Jaunlutriņu attīstības biedrība © 2010
Kontaktpersonas: Ilze Kļava, ilze@druva.lv, 29115267 | Ilze Lāce, ilze21lace@inbox.lv, 29189208
Mājas lapas izveide WeDidIt [Pārvalde]