Jauniešu projekts "Sinerģija 2"

Mūsu projekta mērķis ir savest kopā līdzīgi domājošus aktīvos 13-25 gadus vecos novada jauniešus. Esam veikuši iestrādes šai virzienā, atraduši domubiedrus Pampāļos, Kalnos, Šķēdē, Lutriņos – jauniešus, kam patīk aktīvs dzīvesveids un kas gatavi iesaistīt šādās aktivitātēs citus ar pagājušā gada projektu ‘’Sinerģija’’, šogad esam aktīvi draudzējušies ar Šķēdes pagasta jauniešiem.
Šī projekta aktivitātes būs līdzīgas, jo dalībniekiem ļoti patika projekta ‘’Sinerģija’’ aktivitātes. Tātad
8., 9. jūlijs – Piedzīvojumu diena – spēlēsim peintbolu ‘’Cīņa par karogu’’ Gaiķos, tālāk brauksim līdz Upesgrīvai un dosimies 12 km pārgājienā gar jūru līdz Mērsragam, tikšanās ar vietējiem jauniešiem un atgriešanās Jaunlutriņu jauniešu centrā. Pats pārgājiens ir iespēja iet, pieredzēt, piedzīvot, dalīties, atbalstīt, komunicēt, sajust kopā būšanas prieku. Ir zināms, ka aktīvs dzīvesveids uztur labu smadzeņu darbību un dzīvesprieku, tāpēc no šī pārgājiena kā rezultātu gaidām jaunu līderu rašanos. Pirmās iespējas to izpaust būs vakarā pie ugunskura Jaunlutriņu jauniešu centrā, paredzētas dažādas aktivitātes, tur arī nakšņosim uz līdzpaņemtiem matracīšiem. Aicinām pieteikties tiešām aktīvos Saldus novada jauniešus, kas zina, ka var šo dienu bez čīkstēšanas izturēt. (e-pasts maijazaluma@inbox.lv )

13.augustā Jaunlutriņu Jauniešu centrā rīkosim Jauniešu dienu. Šajā dienā atraktīvā veidā, kopā ar sportiskām aktivitātēm un komandu spēlēm, informēsim citus jauniešus un pagasta iedzīvotājus par to, ko dara un vēlas jaunieši- tādā veidā dodot ziņu- mēs esam šeit un tagad, mēs esam daļa no sabiedrības! Sporta spēlēs aicināsim piedalīties jauniešu un ģimeņu komandas, kurās vismaz 1 no dalībniekiem ir jauniešu vecumā.
Vakarpusē ‘’Atmiņu ugunskurs’’- salidojums bijušajiem un esošajiem Jaunlutriņu jauniešiem un mazpulcēniem un viņu vadītājiem, jo šogad ir jubileju gads – JJC 10 pastāvēšanas gadi, Jaunlutriņu mazpulkam 25 darbības gadi!
Scenārijs vēl top, bet tiem , kas šajā dienā vēlētos piedalīties lūgums sūtīt savu kontaktinformāciju uz maijazaluma@inbox.lv vai pieteikties savām mazpulku vadītājām.

Projekta grupa: Nensija Frankus (projekta v-ja), Agnis Vlasovs, Rūdis Frankus.
Projekta konsultante Maija Zaļuma, Jaunlutriņu pagasta jaunatnes lietu koordinatore

Ilze Kļava 25.06.2016 10:41:11Jaunlutriņu attīstības biedrība © 2010
Kontaktpersonas: Ilze Kļava, ilze@druva.lv, 29115267 | Ilze Lāce, ilze21lace@inbox.lv, 29189208
Mājas lapas izveide WeDidIt [Pārvalde]