Notikumi

Sestdien, 26.martā, projekta "Pastāvēs, kas kooperēsies!" ietvaros 27 aktīvi cilvēki devās iepazīt labu pieredzi Ventspils novadā.
Lasit vairak
Ekspertu un skatītāju vērtējumam tika piedāvāti aizvadītās sezonas interesantākie iestudējumi Kurzemes reģiona amatierteātros.
Lasit vairak
Jaunlutriņu teātra izrāde A.Upīša " Ziņģu Ješkas uzvara" žūrijas vērtējumam tiks nodota sestdien 26.februārī 16:00 Druvas kultūras namā. Aicināti atbalstītāji un līdzjutēji!
Lasit vairak
Piedāvājam interesentiem, kuri nepiedalījās, iepazīties ar semināros apspriestajām tēmām
Lasit vairak
No 29. novembra – 4. decembrim Izstāžu zālē Jaunlutriņu un Ošenieku rokdarbnieču izstāde „Lai ir silti”. Būs apskatāmas cepures, šalles, cimdi, zeķes, lakati, segas u.c.
Lasit vairak
Pēc erudītu konkursa noslēgšanās, tā dalībnieki atzina to par ļoti interesantu, un nolēmām dot iespēju piedalīties arī tiem, kas nebija klāt.
Lasit vairak
Sestdien, 30.oktobrī, 14:00 Šķēdes skolas hallē notiks pasākums ģimenēm “Pastāsti man pasaku!” Aicināti piedalīties lieli un mazi bērni, mammas, tēti, vecmāmiņas un vectētiņi!
Lasit vairak
Lai pašiem būtu interesantāk pavadīt brīvo laiku nedēļas nogalē, gan pēc skolas, Jaunmuižas Jaunatnes centrs (JJC) ir tā vieta, kur ar draugiem to saturīgi aizpildīt!
Lasit vairak
Beidzot ir apkopotas skolas absolventu idejas un atziņas, kas radās konkursa "Saliedētākā klase" laikā 28.augustā
Lasit vairak
28.augustā uz Jaunlutriņu skolas absolventu forumu bija pulcējušies visi tie, kuri gribēja izjust satikšanās prieku, kopā ar skolas biedriem piedalīties aizraujošos konkursos un diskusijās, un dejot līdz rīta gaismai.
Lasit vairak
Jaunlutriņu attīstības biedrība © 2010
Kontaktpersonas: Ilze Kļava, ilze@druva.lv, 29115267 | Ilze Lāce, ilze21lace@inbox.lv, 29189208
Mājas lapas izveide WeDidIt [Pārvalde]