JAUNĀKIE RAKSTI:

Izcīnīta trešā vieta!

Otrdienas vakarā Saldus sporta kompleksā BK „Ošenieki” tikās ar komandu „J.R. Mežs”, lai gūtu otro uzvaru, kas bija nepieciešama trešās vietas iegūšanai Saldus novada atklātajā basketbola čempionātā.

Šoreiz uzvara padevās daudz vieglāk, kā abu komandu pirmajā spēlē.

* Apsveicam ar uzvaru un izcīnītām bronzas medaļām!

Pirmajā spēlē par 3.vietu Ošeniekiem uzvara!

Ceturtdien saldus sporta kompleksā Ošenieki ne tai vieglākajā spēlē guva vienu no divām nepieciešamajām uzvarām pār J.R. Mežs komandu cīņā par trešo vietu Saldus novada atklātajā basketbola čempionātā.

*

Spēles sākumā maz rezultatīvā spēlē Ošenieki nedaudz izvirzījās vadībā, bet īpaši atrauties no pretiniekiem neizdevās. Ceturtdaļas pēdējās sekundēs druveniekiem pat izdevās izvirzīties vadībā ar viena punkta pārsvaru ar rezultātu 10:11.

Otrā ceturtdaļa aizritēja pēc līdzīga scenārija, kad Ošenieki visu laiku bija vadībā, bet pādējās sekundēs zaudēja ar rezultātu 31:32.

Otrais puslaiks sākās ļoti līdzīgi Ošeniekiem atkal atgūstot vadību, taču šoreiz pretiniekiem neizdevās vairs izvirzīties vadībā ceturtdaļas noslēgumā. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 49:45.

Spēles beigu daļā Ošenieki vairs J.R.Mežs basketbolistiem neatstāja nekādu cerību un pārliecinoši izcīnīja uzvaru ar 75:50.

Nākamā un jādomā, ka arī pēdējā ,spēle jau otrdien 3.maijā plkst.20:00, Saldus sporta centrā.

Ošenieki zaudē arī otrajā spēlē

19. aprīlī, Saldus novada čempionāta finālu sasniedza ZB/Liekna spēlētāji, kuri sava pusfināla pāri otrajā spēlē uzvarēja BK Ošenieki ar 73 - 62, bet visā sērija bija pārāki ar 2:0.

Spēle iesākās visai mierīgi, bet ar abpusējam kļūdām uzbrukumu noslēgumos. Pirmie pie panākuma tika BK Ošenieki, ari turpmākajā ceturtdaļas gaitā viņi spēja iekrāt 6 punktu kapitālu, taču nosargāt iekrāto pārsvaru nespēja un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar vienādu, 15 - 15 rezultātu.

Otro ceturtdaļu ar veiksmīgiem tālšāvieniem aizvadīja ZB/Liekna, ceturtdaļas vidū veicot atrāvienu +14. Pirmā puslaika beigās Ošeniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt, atpūtā dodoties ar 34 - 27 ZB/Liekna vadībā.

Otrais puslaiks iesākās ar ZB/Liekna dominanci, variējot ar sastāvu, viņi spēja uzturēt spriedzi, ka ari nodrošināja ciņu par atlecošajām bumbām, gan pie sava, gan uzbrukuma groza. Trešo trešdaļu ZB/Liekna noslēdza ar +20 punktu starpību, un, faktiski, pēdējā spēles cēlienā veica tikai formalitātes.

Līdz ar to Ošenieki vairs necīnās par čempiona titulu, bet turpinās cīnīties par trešo vietu ar J.R. Mežš komandu, kura pusfinālā zaudēja HK Brocēni komandai.

Zaudējums pirmajā pusfināla spēlē.

Piektdienas vakarā Šķēdes sporta zālē tikās „Ošenieki” ar „ZB/Liekna” basketbola komandu. Kā viena tā otra komanda uz spēli bija sapulcinājusi savus labākos spēlētājus un cīņa izvērtās ļoti spraiga. Līdzjutēji šoreiz bija ieradušies daudz, un bija gatavi atbalstīt savējos.

Spēles sākums bija maz rezultatīvs, taču pārāki bija viesi. „Ošenieku” komanda ļoti bija cerējusi gūt uzvaru jau pirmajā savstarpējā pusfināla spēlē, un spēles sākumā, lielās atbildības iespaidā, izskatījās ļoti nervozi. Uztraukuma iespaidā arī spēle īsti nevedās. ZB bija ieguvuši padsmit punktu pārsvaru un to neparko neļāva samazināt. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 32:48.

Pārtraukuma sākumā „Ošenieku” komanda atstāja zāli un devās uz ģērbtuvēm. Uz otro puslaiku komanda atgriezās jau citā noskaņojumā.

*

Pārtraukumā komandas noskaņojums bija mainījies, un nu jau laukumā spēle ritēja daudz labāk, tomēr pretiniekus panākt vairs neizdevās. Vairākas reizes rezultāta starpība tika samazināta līdz minimumam, tomēr atkal un atkal pretiniekiem izdevās atrauties realizējot vairākus precīzus trīspunktniekus. „Ošeniekiem” trīspunktu metienu precizitāte šajā spēlē nebija tā labākā. Spēle beidzās ar rezultātu 75:90.

Nu „Ošeniekiem” nekas cits vairs neatliek, kā gūt uzvaru otrajā spēlē, lai vēl varētu cerēt uz čempionu titulu. Nākamā spēle paredzēta 19. aprīlī plkst. 19:30, Saldus sporta kompleksā.

Atbalstīsim savējos!

Pirmā PLAY-OFF kārta pārvarēta.

Piektdien 8.aprīlī Novadnieku sporta zālē notika otrā izslēgšanas turnīra spēle starp „Novadnieku” un „Ošenieku” komandām. Šoreiz pretinieki ieradās uz spēli un visādi centās pagarināt izslēgšanas turnīru, bet „Ošenieki” izrādījās krietni pārāki.

Pirmajā ceturtdaļā „Ošenieki” izvirzījās vadībā ar rezultātu 24:12. Turpinājumā mājinieki vairs neļāva tik ļoti atrauties un spēles puslaiks noslēdzās ar tikpat lielu 12 punktu pārsvaru – 30:42. Otrajam puslaika sākumā atkal „Ošeniekiem” izdevās pārsvaru pieaudzēt, un trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 45:63. Spēles nobeigumā „Novadnieki” visādi centās, bet zaudēto vairs atgūt nebija iespējams. Spēle beidzās ar rezultātu 62:82. Tas nozīmē, ka „Ošenieki” sērijā uzvarējuši ar rezultātu 2 – 0, un turpinās cīnīties par čempionu titulu pusfinālā.

* Nākošie pretinieki jau ir zināmi, un tā būs komanda „ZB/Liekna”, kuru čempionāta regulārajā turnīrā „Ošeniekiem” vienreiz izdevies uzvarēt. Bet vienreiz arī piedzīvots zaudējums, cerams, ka tādu vairāk nebūs! Pirmā savstarpējā spēle paredzēta jau 15. aprīlī plkst. 20.00, Šķēdes sporta zālē.

Aicinām aktīvi atbalstīt „Ošeniekus”!!!

„Ošeniekiem” PLAY-OFF turnīra pirmajā spēlē uzvara.

Uzvara gan netika izcīnīta, bet vienkārši iegūta, jo pretinieku komanda „Novadnieki” nespēja savākt komandu, lai ierastos uz spēli noteiktajā laikā. Pēc reglamenta pretiniekiem, kas šajā gadījumā ir „Ošenieki”, tiek piešķirta uzvara ar rezultātu 20:0.

Jāpiezīmē, ka arī regulārā turnīra uzvarētāji HK „Brocēni” arī jau ieguvuši vienu zaudējumu izslēgšanas turnīrā, tādā pašā veidā, kad neieradās uz spēli pret „Norplast” komandu.

Otro apli „Ošenieki” pabeidz bez zaudējumiem!

1.aprīlī „Ošenieki” savā laukumā aizvadīja pēdējo regulārā turnīra spēli pret „Norplast” komandu. „Norplast” otrajā aplī vēl nebija ieguvuši nevienu uzvaru, un viņus neiepriecināja arī „Ošenieku” basketbolisti, kuri spēlē pārliecinoši izvirzījās vadībā, un audzēja pārsvaru līdz spēles beigām. Spēles gala rezultāts 84:57, „Ošenieku” labā.

* Regulārais turnīrs ir noslēdzies un sākas izslēgšanas spēles. „Ošenieki” kopvērtējumā ieņem otro vietu, zaudējot vienīgi HK „Brocēni” komandai . Trešajā vietā palika „ZB/Liekna” basketbolisti. Pēc reglamenta „Ošenieku” pretinieki izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā būs septītās vietas ieguvēji - „Novadnieki”.

Izslēgšanas turnīrs turpinās līdz kādas komandas divām uzvarām. Turnīra pirmā spēle paredzēta jau 6.aprīlī Šķēdē plkst. 20:00. Un otrā spēle 8.aprīlī plkst. 20:00, Novadnieku sporta zālē.

Saldus novada čempionātam sava mājaslapa.

Šeit būs visa jaunākā informācija par turnīru, rezultātiem, spēļu grafiks, kā arī spēļu protokoli.

J.R. Mežs arī uzvarēts!

25.martā savā laukumā „Ošenieki” aizvadīja spēli ar Druvas „J.R. Mežs” komandu. Pēc uzvarās pār Brocēnu basketbolistiem „Ošenieku” spēlētāji un līdzjutēji pat nepieļāva domu, ka varētu zaudēt kādai citai komandai regulārā turnīra otrajā aplī, un tā arī notika. „Ošenieki” , kaut atkal bija nepilnā sastāvā, pārliecinoši uzvarēja pretiniekus ar rezultātu 79:59.

* Pēdējā regulārā turnīra spēle 1. aprīli, Šķēdes sporta zālē plkst. 20.00. pret „Norplast” basketbolistiem.

„Ošenieki” sagādā HK ”Brocēni” komandai pirmo zaudējumu!

23. marta vakarā Brocēnu sporta centrā BK „Ošenieki” tikās ar mājiniekiem HK „Brocēni” basketbola komandu. Jau no iepriekšējo spēļu rezultātiem bija saprotams, ka favorīti šajā spēlē būs mājinieki, bet „Ošenieku” basketbolisti negribēja padoties, un vēlējās pierādīt, ka „Brocēni” nav neuzvarami.

Spēles sākumā „Ošenieki” nedaudz izvirzījās vadībā, bet ceturtdaļas beigās vadībā bija „Brocēni” ar rezultātu 21:19. Jau pēc šī rezultāta bija skaidrs, ka „Brocēni” ir uzvarami un ir vērts pacensties.

Tālāk spēle ritēja rezultāta ziņā ļoti līdzīgi, bet jau pēc pirmā puslaika rezultāts bija 33:35, „Ošenieku” labā.

Spēles laikā vairākas reizes tika ņemti minūtes pārtraukumi, lai apspriestu kā labāk cīnīties ar pretiniekiem, un tas vainagojās ar panākumiem, trešās ceturtdaļas beigās rezultāts jau bija 41:45, „Ošeniekiem” par labu.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā viesi diezgan strauji audzēja rezultāta pārsvaru, un mājinieki bija bezspēcīgi, kaut arī ļoti centās nepadoties. Spēle beidzās ar rezultātu 57:72, un tas bija pirmais HK ”Brocēni” zaudējums visas sezonas laikā.

Jāatzīmē, ka abas komandas spēlēja nepilnos sastāvos, „Ošenieku” komandai nevarēja palīdzēt K. Pavlovs, un arī „Brocēniem” nebija kāds no līderiem.

Jāatzīst, ka šī bija viena no aizraujošākajām spēlēm visas sezonas laikā.

Apsveicam BK ”Ošenieki” spēlētājus ar uzvaru!!!

*

Spēļu kalendāram sekojiet līdzi sadaļā - Notikumu kalendārs.

Otrais aplis turpinās ar uzvarām!

BK „Ošenieki” turpina cīnīties Saldus novada atklātajā čempionātā un pagaidām otrā apļa spēlēs nav neviena zaudējuma.

4.martā „Ošenieki” Šķēdē tikās ar spēcīgo „ZB/Liekna” komandu. Spēlē nepiedalījās vairāki „Ošenieku” pamatsastāva spēlētāji, bet arī pretinieki nebija labākajā sastāvā. Spraigā cīņā „Ošenieki” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 55:69.

17. martā „Ošenieki” cīnījās ar „Saldus veterāniem” Saldus pilsētas ģimnāzijas zālē. Šoreiz mūsējie bija pilnā sastāvā un pretinieki nespēja tiem turēties pretī . Lai arī līdzjutēji gaidīja lielāku pretestību, pretinieki padevās samērā viegli. Spēles noslēgumā „Ošenieki” svinēja uzvaru ar rezultātu 53:88.

*
BK „Ošenieki” iesākuši otrā apļa spēles..

Saldus novada atklātajā basketbola čempionātā iesācies regulārā turnīra otrais aplis, kurā BK „Ošenieki” cīnās par vietu sadalījumu no 1-8 vietai. Līdz šim aizvadītas jau divas spēles, kurās abās gūtas pārliecinoša uzvaras.

Novadnieku sporta zālē 11.februārī BK „Ošenieki” mērojās spēkiem ar mājiniekiem „Novadniekiem”, un pieveica viņus ar rezultātu 61:87.

Savukārt otrajā spēlē 18.februārī Šķēdē pieveikti tika arī „BK5” basketbolistus. Lai arī spēles sākumā un visā pirmā puslaikā vadībā bija pretinieki, puslaikam noslēdzoties rezultāts jau bija neizšķirts (31:31). Otrā puslaikā BK „Ošenieki” strauji audzēja rezultāta pārsvaru, neatstājot pretiniekiem nekādas cerības. Spēles noslēgumā svinēja pārliecinošu uzvaru.

Nākamā spēle 25. februārī plkst. 19.30 Brocēnu sporta centrā pret pagaidām nepārspētajiem HK „ Brocēni” basketbolistiem.

HK ”Brocēni” paliek nepārspēti.

4.februārī notika Saldus novada atklātā basketbola čempionāta spēle starp „Ošenieku” un HK ”Brocēni” komandām. Šī bija pēdējā pirmā apļa spēle „Ošenieku” komandai. „Brocēnus” nevienam līdz šim pirmā apļa spēlēs nebija izdevies uzvarēt. Un pieveikt neizdevās arī „Ošenieku” komandai.

„Brocēni” nedaudz atrāvās jau pirmajā ceturtdaļā un pārsvaru audzēja līdz pašām spēles beigām. Spēle noslēdzās ar rezultātu 53:89 , „Brocēniem” par labu. Mājiniekiem vēl joprojām nevar palīdzēt E.Zaļkalns, un šajā spēlē traumas dēļ nepiedalījās arī K. Pavlovs.

* „Ošenieku” līdzjutēju šoreiz vairāk kā citām reizēm centās atbalstīt komandu, bet tas nepalīdzēja. Kā spēles beigās atzina komandas kapteinis G.Kārkliņš – pietrūka spēka. Lai nu kā „Ošenieki” pēc pirmā apļa spēlēm atrodas 3.vietā un līdz ar to turpina čempionātu otrā apļa spēlēs cīnoties A grupā, kur tiks sadalītas regulārā turnīra vietas no 1-8, un pēc tam vēl būs iespēja cīnīties par uzvaru čempionātā.

Ošenieki sagrauj Norplast!

31.janvārī Saldus sporta kompleksā aizritēja basketbola spēle starp "Ošenieku" un "Norplast" komandām. Mūsējie bez īpašas piepūles uzvarēja pretiniekus. Tālāk bez vārdiem - rezultātu tablo katras ceturtdaļas beigās:

*

* * * *
Profi – Ošenieki!

Saldus profesionālās vidusskolas zālē tikās mājinieku „Profu” un „Ošenieku” basketbolisti. Kā jau bija sagaidāms „Profi” nekādu nopietnu pretestību nespēja izrādīt, jo komanda pēc iepriekš aizvadītājām spēlēm izcīnījusi tikai vienu uzvaru un šobrīd ierindojas 13.vietā turnīra tabulā. Tai pat laikā „Ošenieki” ieņem trešo vietu.

* Pretinieku spēlētāji jau auguma ziņā, bija krietni īsāki par mūsējiem. Līdz ar to „Ošenieku” basketbolistiem bija visas priekšrocības spēlē zem groziem, un spēles gaitā arī ļoti daudz bloķētu pretinieku metienu.

Īpaši nesaspringstot, samērā vieglā spēlē „Ošenieki” jau no spēles sākuma izvirzījās vadībā un līdz spēles beigām uzaudzēja pārsvaru līdz 30 punktiem. Spēle beidzās „Profiem” piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 57:87.

Arī „Novadnieki” uzvarēti!

Šķēdes sporta zālē 21.janvārī basketbola komanda „Ošenieki” mērojās spēkiem ar „Novadnieku” basketbolistiem.

Spēle iesākās samērā līdzīgi ne vienai, ne otrai komandai neizdevās iegūt lielu pārsvaru, un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:17, mājiniekiem par labu. Arī otrā ceturtdaļa aizritēja līdzīgi, tomēr nu jau mazliet pārāki izrādījās „Novadnieku” basketbolisti un beidzoties puslaikam vadībā bija viesi ar rezultātu 37:39.

Pēc pārtraukuma „Ošenieku” komandai nāca palīgā aktīvs līdzjutēju atbalsts un spēles otrajā puslaikā „Novadnieki” vairs nespēja tikt līdzi. Spēle beigās rezultāts bija 83:69, mājinieku labā.

*

Apsveicam uzvarētājus!

Ošenieki piecatā pieveic Jaunpili.

Novadnieku sporta zālē 14.janvāra vakarā tikās „Ošenieku” un „Jaunpils” basketbola komandas. Dažādu iemeslu dēļ uz spēli nevarēja ierasties vairāki „Ošenieku” spēlētāji. Spēlei sākoties bija tikai seši spēlētāji.

Taupot spēkus „Ošenieki” iesāka lēnām un piesardzīgi, lai nesavāktu piezīmes. Tā rezultātā „Jaunpils” spēles sākumā izvirzījās vadībā. Pirmās ceturtdaļas vidū Edgars Andersons guva savainojumu, kā rezultātā nācās atstāt laukumu, un spēlē turpmāk viņš vairs piedalīties nevarēja. Nācās izmantot vienīgo spēlētāju no rezervistu soliņa, kas šajā gadījumā bija „Ošenieku” komandas jaunais spēlētājs – Kārlis Pavlovs (attēlā ar Nr.13.).

* Spēlei turpinoties „Ošenieki” sāka spēlēt aktīvāk un jau drīz panāca „Jaunpili” un arī apsteidza. Līdz trešās ceturtdaļas beigām pārsvars bija samērā neliels, bet sākoties pēdējai ceturtdaļai „Jaunpils” vairs netika līdzi „Ošeniekiem” un spēles nobeigumā „Ošenieki” svinēja uzvaru ar 86:55.

Kārlis Pavlovs - saldenieks, šobrīd spēlē basketbolu arī LBL 2.divīzijā basketbola kluba „Saldus” sastāvā. Savu pirmo spēli „Ošenieku” komandas sastāvā aizvadīja ļoti labi, ar augstu precizitāti, stabilu trīspunktu metienu, labu cīņu zem groziem un arī aizsardzībā.

Papildinājums komandai bija nepieciešams, jo komanda gatavojas cīnīties par augstām vietām čempionāta noslēgumā, un ir daudz traumu komandas vadošajiem spēlētājiem.

Nākošā spēle šo piektdien 21. janvārī Šķēdes sporta zālē pret „Novadniekiem”

*

Ošenieki uzvar Šķēdē!

Basketbola komanda „Ošenieki” 7.janvārī aizvadīja pirmo šā gada spēli, un pirmo šīs sezonas mājas spēli Šķēdes sporta zālē. Pretinieki šoreiz bija „Sporta skolas” komanda. Kaut gan spēlē nepiedalījās mūsu rezultatīvākais spēlētājs Edgars Andersons ,un vēl joprojām veseļojas Edgars Zaļkalns, „Sporta skolas” audzēkņi nespēja tikt galā ar „Ošenieku” uzbrukumu, un sapelnīja ļoti daudz personīgo piezīmju. Tā rezultātā nācās mest daudz soda metienu un spēle ritēja samērā lēni. No paša spēles sākuma jau vadībā izvirzījās „Ošenieki” un spēle beidzās ar rezultātu 78:62 „Ošenieku” labā!

Pēc spēles komandas kapteinis Guntis Kārkliņš atklāja, ka iespējams kādā no nākošajām spēlēm komandai pievienosies vēl viens jauns spēlētājs. Kurš tas būs? Tad jau redzēsim.

Nākošā spēle jau 14.janvārī 19.30, Novadnieku sporta zālē pret „Jaunpili”

*

Ošenieki pieveic J.R.Mežs komandu.

Piektdien 17. decembrī Druvas sporta namā notika spēle starp „Ošenieku” un „J.R. Mežs” komandām. Spraigā cīņā pārāki tomēr izrādījās Ošenieku basketbolisti, pieveicot pretiniekus ar rezultātu: 84:96.

Ošenieki jau no paša spēles sākuma izvirzījās pārliecinošā vadībā, taču spēles laikā pretinieki spēja rezultātu starpību samazināt, un otrā puslaika sākumā šķita , ka varētu pat panākt Ošeniekus. Bet mūsējie sasparojās un neļāva to viņiem izdarīt. Spēle bija saspringta ar vairākām tehniskajām piezīmēm, un abu komandu līdzjutējiem diezgan nervus „kutinoša”.

Nākošā spēle tikai nākošgad!!!

Jaunākie rezultāti, spēlētāju statistika,spēļu protokoli un cita informācija uz 16.12.2010.

Spied šeit lai apskatītu informāciju

„Ošenieki” piekāpjas „ZB/Liekna” komandai.

Piektdien notika kārtējā „Ošenieku” basketbola komandas spēle pret „ZB/Liekna” komandu. Spēle bija ļoti saspringta, lielāko tās daļu „Ošenieki” atradās vadībā, rezultāts par labu pretiniekiem mainījās tikai nepilnas četras minūtes pirms spēles beigām. Gala rezultātā „Ošenieki” zudēja ar rezultātu 65:70.

Nebija tā, ka „Ošenieki” nevarētu uzvarēt, jo kopumā izskatījās, ka ir labāki par pretiniekiem, tikai dažas „ķibeles” radīja likumsakarīgu rezultātu.

Spēli nācās iesākt bez diviem pamatsastāva spēlētājiem (R. Balcers un A. Zīle), kuri bija „aizķērušies” sastrēgumā Rīgā, un ieradās tikai uz otrās ceturtdaļas vidu, un līdz tam pārējiem spēlētājiem nācās spēlēt bez maiņām. Tas prasīja daudz spēkus, un sanāca nopelnīt daudz personīgās piezīmes. Kad ieradās trūkstošie, tie bez kārtīgas iesildīšanās devās laukumā, bet līdz spēles beigām tā īsti spēles ritmā nespēja ieiet.

Sākoties pēdējai ceturtdaļai, vairākiem spēlētājiem jau bija sapelnītas četras personīgās piezīmes, kā rezultātā nācās spēlēt ļoti uzmanīgi, lai nepārkāptu noteikumus. Tas arī deva pretiniekiem lielāku rīcības brīvību un uzvaru.

Nākamā „Ošenieku” spēle paredzēta 10.decembrī, nu jau Šķēdes sporta zālē, pret HK „Brocēni” komandu, kas uz šo brīdi ir čempionāta līderi.

"Ošenieki" uzvar "Zirņus"

12.novembrī Zirņu sporta zālē notika Saldus novada atklātā čempionāta spēle starp „Ošenieku” un „Zirņu” komandām. Spēlē pārāki izrādījās mūsu basketbolisti, ar rezultātu 94:63 pieveicot pretiniekus.

Spēle aizritēja salīdzinoši mierīgi, jau spēles pirmajā ceturtdaļā „Ošenieki” izvirzījās vadībā un ieguva pārsvaru, kuru bez lielām grūtībām noturēja līdz spēles beigām.

Komandai šajā un iepriekšējā spēlē nevarēja palīdzēt Edgars Zaļkalns, kurš ir guvis smagas traumas, un šobrīd ārstējas. Vēl nav zināms, kad viņš varētu atgriezties komandas sastāvā. Novēlam ātru un veiksmīgu izveseļošanos.

Nākošā spēle paredzēta 26. novembrī plkst. 19:00, Novadnieku sporta namā pret spēcīgo „ZB/Liekna” komandu.

Nākamajā spēlē būs ļoti nepieciešams aktīvs līdzjutēju atbalsts.

Basketbola komanda "Ošenieki" veiksmīgi iesākuši jauno sezonu.

Basketbola komanda „Ošenieki”, jau otro sezonu startē Saldus novada atklātajā basketbola čempionātā. Līdz šim jau aizvadītas četras spēles, kurās visās gūtas pārliecinošas uzvaras (Liekna- Ošenieki 48:97; Ošenieki – 5XL 103:49; Ošenieki -Veterāni 73:56; BK5- Ošenieki 46:87).

Komandas sastāvs daudz nav mainījies salīdzinājumā ar pagājušo sezonu. Divi jauni spēlētāji (Edgars Zaļkalns un Agris Zīle), kas pagājušo sezonu aizvadīja komandas „ZB” sastāvā. Komanda tikusi pie skaistākām formām. Mainījies arī čempionāta nolikums, ar kuru var iepazīties: www.saldus.lv/8/sports2/pasakumi/ , šajā adresē, sadaļā- Rezultāti, arī atrodami jaunākie čempionāta rezultāti un spēļu protokoli.

Līdz šim visas spēles aizvadītas citu komandu zālēs, jo Šķēdes sporta zāle vēl nebija piemērota jaunajiem basketbola noteikumiem, bet nu jau līnijas ir pārzīmētas un pirmo spēli savā laukumā „Ošenieki” spēlēs 17. novembrī plkst.19:30 pret „Norplast”.

Komanda saka paldies saviem atbalstītājiem: Apvienotajai Jaunlutriņu un Šķēdes pagastu pārvaldei, LPKS „Ošenieku grauds” un ZS „Rīkuti”.