Viedais ciems Jaunmuižā

Projekta mērķis ir, iesaistot vismaz 200 Jaunlutriņu un Šķēdes pagastu iedzīvotājus mūžizglītības un apkārtējās vides sakopšanas aktivitātēs, gada laikā radīt Viedā ciema idejas stiprināšanas programmu, kas apliecina sabiedrības atbalstu ilgtspējīgai attīstībai laukos un veicina pagastu ekonomisko izaugsmi.

Projekta aktivitātes:
Meistarklases
Jaunlutriņu skolas bibliotēkā, kurā pamazām tiks iekārtota Koprades telpa, notika 4 meistarklases par aktuālām tēmām - alternatīvā enerģija lauku sētā; privāto mežu apsaimniekošana; mājokļu remonts un interjers maza budžeta situācijā; savu ražojumu pārdošana internetā. Tā kā valstī bija izsludināta ārkārtas situācija, tad divas meistarklases notika attālināti - par sociālo tīklu izmantošanu komunikācijā un par pavasara darbiem mazdārziņā.


Lai sakopu un labiekārtotu autobusa pieturas 12 km ceļā no Kuldīgas šosejas līdz Šķēdei, no SCHWENK ziedotā cementa tika izgatavoti 15 betona puķupodi un novietoti pieturās blakus soliņiem. Vasarā podos skaisti zied puķes, kuras apņēmušās laistīt 15 ģimenes (katra savā izvēlētajā pieturā).
Vairāki māju īpašnieki rūpējas par to, lai viņu māju ceļgalos arī ziedētu puķes un zālīte būtu īpaši glīti nopļauta.

Vairāk informācijas par projektu lasiet www.facebook.com lapā "Viedais ciems Jaunmuižā".

Ilze Kļava 05.07.2020 12:48:19Jaunlutriņu attīstības biedrība © 2010
Kontaktpersonas: Ilze Kļava, ilze@druva.lv, 29115267 | Ilze Lāce, ilze21lace@inbox.lv, 29189208
Mājas lapas izveide WeDidIt [Pārvalde]